Oferta sprzedaży

Mamy do sprzedania działki budowlane o łącznej powierzchni 5.953 m2 , w jednym kompleksie o kształcie zbliżonym do prostokąta - o bokach 132 x 45 m. Teren dobry na lokalizację apartamentowca lub hotelu ze SPA i innymi usługami turystycznymi - m.in. do prowadzenia działalności całorocznej.

- m. Darłowo, dzielnica Darłówko Wschodnie,
- odległość od plaży ~500 m,
- odległość od Aquaparku ~400 m (z wodą morską),
- odległość od zabytkowej części miasta ~2,5 km,
- nieruchomość na wzniesieniu (~ 6 m n.p.m.), poza terenami zagrożonymi powodzią.

Dojazd do nieruchomości z Al. Jana Pawła II drogą gruntową trwałą.

Sąsiedztwo w promieniu 400m

Przeznaczenie terenu zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Darłowo oznaczone symbolem: 14.2.MZ,U, tj.:
- obiekty hotelarskie, apartamentowe domy rekreacyjne, pomieszczenia mieszkalne o powierzchni do 120m2
- powierzchnia zabudowy do 45 % powierzchni działki,
- liczba kondygnacji nadziemnych - max. 3, trzecia w poddaszu,
- wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,9,
- wysokość zabudowy do 12,5 m,
- dachy wielospadowe o kącie nachylenia 35° - 45°,
- bez zakazu podpiwniczenia budynku.

Na nieruchomości wykonane zostały badania geologiczne warunków wodno-gruntowych podłoża pod inwestycję, uzyskano decyzję pozwolenie na budowę. Teren nie jest zadrzewiony. Dział III i IV księgi wieczystej - bez wpisów.

Lokalizacja

Zdjęcia satelitarne terenu dostępne pod tym odnośnikiem: http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=4454244

CENA OFERTOWA: 2.100.000 zł (dwa miliony sto tysięcy).

Darłowo i jego dzielnice przymorskie należą do jednych z najczęściej odwiedzanych miejsc wybrzeża środkowego Polski. Darłówko Wschodnie to dynamicznie rozwijająca się dzielnica miasta. Kąpielisko wyróżniają: b. czysta woda, atrakcje dla dorosłych i dzieci oraz doskonała infrastruktura.

Darłowo jest nadbałtyckim miastem królewskim, istniało już w XI w. Przez Darłowo płyną rzeki Wieprza i Grabowa. Ma ono od kilku lat letnie połączenie morskie z duńską wyspą Bornholm, realizowane przez statki Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej i Żeglugi Gdańskiej.